Start arrow Ogłoszenia parafialne arrow XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 01. lipca 2012

GOŚCIMY

Odwiedza nas 3 gości

ODWIEDZINY

Od 9.05.2009:462019
Advertisement
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 01. lipca 2012 Utwórz PDF Drukuj

Image OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
01. lipca 2012


     Wakacyjny czas służy rekreacji, odpoczynkowi i licznym wyjazdom w ciekawe miejsca, które znajdują się na świecie. My również, tak jak w każdą Niedzielę wybieramy się w podróż za Panem, gdzie podczas Eucharystii będziemy uczestnikami Jego życia, śmierci i chwalebnego zmartwychpowstania. Czy jesteśmy gotowi do pójścia za Panem, który proponuje nam dzisiaj niezwykłą podróż, która kończy się ofertą zbawienia? Aby pójść za Jezusem Chrystusem, musimy tak jak Jair, z dzisiejszej Ewangelii zawierzyć mu do końca i uwierzyć w Jego Boską moc.
 

   1.        Od dzisiejszej niedzieli, Msze święte odprawiamy w naszym kościele w niedziele o godz. 7.00; 8.30; 10.00; 11.15 i 18.00. Podczas miesięcy wakacyjnych nie ma Mszy św. o godz. 12.30.

   2.        Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca o godz. 17.00 Nabożeństwo różańcowe i zmiana Tajemnic Żywego Różańca

   3.        W poniedziałek, 2. lipca, wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

   4.        We wtorek, 3. lipca, Święto św. Tomasza, Apostoła.

   5.        W czwartek  z racji I czwartku miesiąca, modlimy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

   6.        W piątek, 6. lipca, wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. Jest to I piątek miesiąca. Spowiedź rano podczas Mszy św. o godz. 7.00, a po południu od godz. 17.30. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka, Nieszpory i wspólna adoracja. Z racji wakacji kapłani nie będą odwiedzać chorych w lipcu i sierpniu.

   7.        Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na prace konserwatorskie w naszym kościele.

   8.        W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.00, zostanie uroczyście wprowadzony w urząd nowy o. Proboszcz naszej Parafii, o. Marek Kustroń.

   9.        Kancelaria parafialna podczas wakacji czynna jest wyłącznie w soboty od godz. 8.30 do godz. 11.00. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.

10.        Zachęcamy do udziału w życiu Kościoła także w wakacje. Przypominamy o udziale w niedzielnej Mszy św. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 

 

 

Naszym parafianom i gościom życzymy obfitych darów Bożych.Błogosławionej niedzieli i rozpoczynającego się tygodnia.

 

 

 

Franciszkanie z Pieńska.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »